Inwestycja Gaja Park zdobyła międzynarodową nagrodę European Propety Awards
To nagroda branży nieruchomości komercyjnych o przeszło 30-letniej tradycji.
Plebiscyt stanowi proestiżową rekomendację jakości i osiągnięć realizowanych inwestycji w gronie europejskich i światowych projektów.
Award 2Award Bg
schowaj informację o nagrodzie
Award Gaja Park

DORACO Investment

Jest firmą deweloperską należącą do grupy kapitałowej Hass Holding związanej z obrotem i wynajmem nieruchomości oraz żeglugą, która dzięki różnorodności podmiotów zapewnia nieustanny przepływ informacji i innowacji pomiędzy branżami.

 

Powiązane spółki grupy, takie jak Korporacja Budowalna DORACO Sp. z o.o. lub Amber Sp. z o.o. dają stabilne fundamenty wiedzy dla inwestycji deweloperskich. Deweloper realizuje wiele projektów wymagających konsultacji społecznych, pod nadzorem konserwatora zabytków, w prestiżowych, historycznych lokalizacjach. Z szacunkiem dla przeszłości łączymy, wpisującą się w kontekst miejsca, architekturę i zagospodarowanie otoczenia.

www.doracoinvestment.pl
DORACO_Investment

Z myślą o przyszłości, z poszanowaniem przeszłości

Prestiżowe inwestycje, które zrealizowaliśmy na terenie Trójmiasta, to efekt połączenia doświadczenia, rozwagi, pomysłowości oraz potrzeby piękna w otaczającej nas rzeczywistości.

 

DORACO Nieruchomości realizuje wiele projektów wymagających konsultacji społecznych, pod nadzorem konserwatora zabytków, w prestiżowych, historycznych lokalizacjach. Z szacunkiem dla przeszłości łączymy, wpisującą się w kontekst miejsca, architekturę i zagospodarowanie otoczenia. Przygotowując się do realizacji naszych inwestycji skrupulatnie dobieramy lokalizację, poznajemy historię miejsca oraz dopracowujemy każdy element projektu.

DSC03821_trawa

Inwestycje w jakość

DORACO Investment zostało wydzielone z prężnie działającej na rynku Korporacji Budowlanej DORACO, opierając się na fundamentach jej wieloletniego doświadczenia. Potrzeba stałego poszerzania obszarów zainteresowania zaowocowała powstaniem firmy zajmującej się działalnością deweloperską. Koncentrujemy się na tworzeniu niebanalnych realizacji w prestiżowych lokalizacjach.

Filozofia

Naszym pragnieniem jest ciągłe dążenie do złotego środka, idealnego podziału między pięknem i użytecznością; przeszłością i przyszłością; człowiekiem i naturą. Na kanwie wiedzy i doświadczenia, z otwartymi umysłami i potrzebą piękna dążymy do bycia liderem w branży deweloperskiej.

Wartości

W stałym dążeniu do ideału oferujemy klientom standardy wyższe niż rynkowe.

 

Świadczą o tym nie tylko dopracowane projekty, uwzględniające historyczną przeszłość naszych inwestycji, ale również dobór szlachetnych materiałów. Miejsca, które tworzymy, uwzględniają ludzką potrzebę harmonii, piękna i bliskości natury. Nie projektujemy samych budynków, a przestrzenie w których dobrze się żyje.

Wartości
Tworzymy przestrzenie, w których pięknie się żyje.
Wybierz apartament dla siebie