Inwestycja Gaja Park zdobyła międzynarodową nagrodę European Propety Awards
To nagroda branży nieruchomości komercyjnych o przeszło 30-letniej tradycji.
Plebiscyt stanowi proestiżową rekomendację jakości i osiągnięć realizowanych inwestycji w gronie europejskich i światowych projektów.
Award 2Award Bg
schowaj informację o nagrodzie
Award Gaja Park

Gdańsk Jelitkowo

Zatoka Gdańska

Jelitkowo znajduje się pomiędzy dwoma najstarszymi kąpieliskami Wybrzeża Bałtyckiego – Sopotem i Brzeźnem. Już od połowy XIX wieku budziło zainteresowanie wielbicieli wypoczynku i morskich kąpieli.

 

Jelitkowo było niegdyś osadą, a dziś jest zadbanym i pięknie zagospodarowanym kąpieliskiem, z którego uroków korzystają mieszkańcy Trójmiasta i okolic. Tuż obok znajduje się idealnie skomunikowany, liczący 7,4 hektarów Park Jelitkowski, założony w XIX wieku. Przez jego teren przepływa historyczny Potok Oliwski. W parku rośnie wiele starych drzew – wierzby oraz okazałe olsze czarne. W jego centralnej części znajduje się przedwojenny szpaler lipowy, a dalej można podziwiać rosnące brzozy, olchy i klony. Na wschodniej granicy parku znajdują się wydmy z rzadką roślinnością chronioną.

Odkryj historię miejsca

Życie w harmonii

Gaja Park to kameralne osiedle w Gdańsku stworzone dla osób, które chcą czerpać z życia garściami, pozostając jednocześnie w stałym kontakcie z naturą.

 

Bliskość restauracji, obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych daje możliwość korzystania z uroków nowoczesnej aglomeracji, a nadmorskie szlaki pieszo-rowerowe i plaże zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu.

Zobacz wirtualną makietę inwestycji
W okolicy

W okolicy

1 Park Jelitkowski 800 m
2 Ergo Arena 1 km
3 Plaża Jelitkowo 1,3 km
4 Park Reagana 1,3 km
5 Stacja Żabianka AWFiS SKM 1,7 km
6 Hipdrom 2,3 km
7 Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS 2,3 km
8 Park Oliwski 2,3 km
9 Molo w Brzeźnie 2,9 km
10 Wzgórze Pachołek 3,1 km
Tworzymy przestrzenie, w których pięknie się żyje.
Wybierz apartament dla siebie